środa, 25 lipca 2012

Matt Cardle

Great song 
Matt has laid his emotions and relationship frailties bare on this album. None more so than on Walking On Water.

“It’s about things that are going on in your relationship, and before you know it you’re f*****. And you’re like, ‘how have we got here? We were walking on water for so long, and to notice the waves going over…. I thought it was all great.’”


Matt położył nacis na emocje i słabości w zwiazku  na albumie "Letters".Najbardziej ukazuje to piosenka Walking On Water.
Matt :" Piosenka jest o sprawach które dotyczyły zwiazku -zanim sie obejrzysz wiesz ze to jest twoja wina i nie możesz tego naprawić.Zadajesz sobie pytanie jak do tego doszło.Chodzimy po wodzie tak długo i nie zdajemy sobie sprawy ze to zmierza do utoniecia.Pomysł wydaje mi się świetny.



http://www.youtube.com/watch?v=AV6iE0H0aZw


Don’t say it’s over
Don’t breathe a word
How was I so oblivious?
I didn’t see how we got so deep down

When we were walking on water for so long
I didn’t notice the waves crashing over
I thought we were sailing somewhere
When did we start going under?

Now I see your colours
And now I hear your truths
I need something to pull us outa here
If we could get back up to the surface
Tell me could it be

Like we were walking on water for so long
I didn’t notice the waves crashing over
I thought we were sailing somewhere
When did we start going under, under?

Cause you made me wanna fight
Cause I found something to believe in
You made me who I am
And it’s so hard to see how
We’re so deep down

When we were walking on water for so long
I didn’t notice the waves crashing over
I thought we were sailing somewhere
When did we start going under?
Going under

Nie mów, że to koniec,
Nikomu ani słowa,
Jak mogłem być tak nieświadomy?
Nie widziałem jak zabrnęliśmy tak głęboko.

Kiedy chodziliśmy po wodzie tak długo
Nie zauważyłem fal rozbijających się [o nas]
Myślałem, że gdzieś płynęliśmy.
Kiedy zaczęliśmy iść na dno?

Teraz widzę Twoje kolory
I teraz docierają do mnie Twoje racje.
Potrzebuję czegoś, co nas stąd wyciągnie.
Gdybyśmy tylko mogli dostać się z powrotem na powierzchnię.
Powiedz mi, czy to możliwe?

Kiedy chodziliśmy po wodzie tak długo
Nie zauważyłem fal rozbijających się [o nas]
Myślałem, że gdzieś płynęliśmy.
Kiedy zaczęliśmy iść na dno?

Bo sprawiłaś, że chciałem walczyć,
Bo znalazłem coś, w co mogłem uwierzyć.
Dzięki Tobie jestem tym, kim jestem.
I tak ciężko mi patrzeć na to,
Że jesteśmy tak głęboko na dnie.

Kiedy chodziliśmy po wodzie tak długo
Nie zauważyłem fal rozbijających się [o nas]
Myślałem, że gdzieś płynęliśmy.
Kiedy zaczęliśmy iść na dno?
Iść na dno

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz